بیانیه شرکت

صنایع گچ شهریار شرکتی است که در عرصه تولید گچ و محصولات گچی در استان آذربایجان شرقی فعال میباشد و هدف آن اشتغالزایی و رشد اعتلای اقتصاد و ایجاد فضای کسب وکار در این منطقه میباشد. ما کوشیده ایم و میکوشیم با ایجاد زیر ساخت های مناسب فنی و مدیریتی و پرورش متخصصین و دستیابی به تکنولوژی و دانش روز دنیا به اهدافمان در حوزه معدن و فرآورده های مواد معدنی مخصوصا در صنعت گچ برسیم. با وجود پتانسیل عظیم این مواد معدنی در کشور عزیزمان که یکی از عنایات پروردگار به این خطه میباشد بخشی از اهدافمان محقق شده و برای تحقق سایر اهداف و برنامه هایمان تمامی توان و تلاشمان را بکار خواهیم بست. شعار این شرکت در قبال مشتریان ارائه محصول با کیفیت و استاندارد در کمترین زمان با بهترین شرایط و مشتری مداری میباشد و با حضور در بازارهای داخلی در حال امکان سنجی ورود به بازارهای خارجی مخصوصا کشورهای همسایه میباشیم تا با بهره وری بیشتر و ورود ارز به کشور ایجاد ارزش افزوده ملی کرده باشیم.   اعتقاد ما بر این است که سود بیشتر توسعه پایدار را به ارمغان آورده و موجب بهبود سازمان و به طبع آن جامعه می گردد لذا در این راستا به ایمنی و سلامت منابع انسانی سازمان و اهتمام به حفظ محیط زیست و استفاده بهینه از منابع طبیعی و داشتن سازمان پویا شرایط رشد و بالندگی را برای همه منابع انسانی سازمان فراهم خواهیم آورد.

معرفی شرکت

 نام: شرکت صنایع گچ شهریار (سهامی خاص) به شماره ثبت 20589

موضوع فعالیت: اکتشاف، استخراج سنگ گچ و تولید گچ و فرآورده های گچی

محل معدن و کارخانه: استان آذربایجان شرقی، کیلومتر 150 اتوبان تبریز- زنجان

محل دفتر مرکزی: تبریز- سربالایی ولیعصر- خیابان شیراز- ساختمان شهریار

طرحهای توسعه

1- تولید گچ سفید، تولید گچ های سبک، تولید گچ های ضد رطوبت، تولید گچ های رنگی

2- طرح تولید پنلهای سبک (Gypsum Bord)که مطالعات اولیه آن به اتمام رسیده و برای بازدید و عقد قرارداد 3 گزینه ترکیه، چین، بلژیک مطرح میباشد. لازم به ذکر است که این واحد از طرحهای ستاره دار و الویت دار میباشد و 98 درصد مواد اولیه Gypsum Bord گچ تولید شده در کارخانه گچ شهریار میباشد.

3- کارخانه تولید گونی جهت مصارف خود کارخانه و واحدهای تولید گچ                            

 4 طرح تولید سایر فرآورده های گچی در حال مطالعه میباشد، که در حال حاضر بالغ بر هشتاد نوع محصول متنوع گچی در سراسر دنیا تولید میشود.